Tak się zaczęło

Firma Hortan powstała w 2017r. Do tego czasu projektowanie przestrzeni ogrodowych traktowaliśmy jako hobby. Drzemiąca w nas pasja wybuchła w czasie samodzielnego tworzenia własnego ogrodu. Czując ciągły niedosyt, wykonywaliśmy kolejne projekty indywidualne, a także realizowaliśmy wymarzone ogrody naszych Klientów. Poczuliśmy, że realizujemy się w tworzeniu dla innych, a nieopisaną satysfakcję daje zadowolenie Klienta. Wiedzieliśmy już, że jest to pora na dużą zmianę w naszym życiu zawodowym.  

Jednocześnie był to czas podnoszenia swoich kompetencji, uzupełnianie wiedzy teoretycznej oraz udział w wielu kursach, szkoleniach i innych wydarzeniach branżowych. 


Jesteśmy dla Państwa po to, aby pomóc w realizacji wymarzonego ogrodu, w stworzeniu pięknego i funkcjonalnego otoczenia. Doradzimy w przypadku braku koncepcji na metamorfozę istniejącego ogrodu tak, aby przestrzeń ta stała się optymalnie wygodna i przyjemna dla jej użytkowników.

Ogród „dzieje się” w człowieku.
Człowiek potrzebuje przestrzeni, która przybliża go do natury, przestrzeni dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb. Dla nas inspiracją jest natura – projektant niedościgniony.

Nasze ogrody od momentu projektu po zakończenie realizacji tworzymy z poszanowaniem natury. Wykorzystujemy w nich gatunki rodzime, stawiamy na biorożnorodność, mamy na uwadze, że ogrody powstają nie tylko dla ich właścicieli ale również dla lokalnej fauny.

Naszym głównym założeniem jest tworzenie przestrzeni funkcjonalnych, oraz wygodnych w użytkowaniu a zarazem jak najbardziej dopasowanych do indywidualnych potrzeb właścicieli.

 

 

Poznajmy się...

 

 

1b

 Anna

Wieloletni pracownik korporacji, która nauczyła ją pracy zawsze "na czas", elastyczności w działaniu, zorientowania na potrzeby Klienta. Głodna nowych wyzwań i tworzenia. Perfekcjonistka w działaniu, nie lubi niedokładności. Wciąż pogłębia swoją wiedzę z zakresu projektowania przestrzeni przydomowych oraz wiedzy ogrodniczej.

Prywatnie - mama Wojtka, żona Marcina. Uwielbia leśne wycieczki rowerowe i górskie wyprawy.

 

 

 

mmarcin

Marcin

Nie boi się nowych wyzwań i zawsze realizuje wyznaczone cele. Lubi majsterkowanie oraz pracę w ogrodzie (szczególnie z wykorzystaniem maszyn i innych sprzętów ogrodniczych). Klienci cenią go za sumienność i pełne zaangażowanie.

Uwielbia góry oraz szybkie motocykle. Siłę charakteru szlifuje biegając na długich dystansach. Posiada całkiem pokaźną kolekcję medali – a to nie koniec ;)