O nas

Firma Hortan powstała w 2017r. Do tego czasu projektowanie przestrzeni ogrodowych traktowaliśmy jako hobby. Drzemiąca w nas pasja wybuchła w czasie samodzielnego tworzenia własnego ogrodu. To tu nauczyliśmy się wiele... na własnych błędach. Czując ciągły niedosyt, wykonaliśmy kolejne projekty indywidualne, a także realizowaliśmy wymarzone ogrody naszych Klientów. Poczuliśmy, że realizujemy się w tworzeniu dla innych, a nieopisaną satysfakcję daje zadowolenie Klienta.


Jesteśmy dla Państwa po to, aby pomóc w realizacji wymarzonego ogrodu, w stworzeniu pięknego i funkcjonalnego otoczenia. Doradzimy w przypadku braku koncepcji na metamorfozę istniejącego ogrodu tak, aby przestrzeń ta stała się optymalnie wygodna i przyjemna dla jej użytkowników.

Ogród „dzieje się” w człowieku.
Człowiek potrzebuje przestrzeni, która przybliża go do natury, przestrzeni dopasowanej do jego indywidualnych potrzeb. Dla nas inspiracją jest natura – projektant niedościgniony…

Nasz zespół - poznajmy się...

 

Anna

IMG 2997

 Wieloletni pracownik korporacji, która nauczyła ją pracy zawsze "na czas", elastyczności w działaniu, zorientowania na potrzeby Klienta. Głodna nowych wyzwań i tworzenia. Perfekcjonistka w działaniu, nie lubi niedokładności. Wciąż pogłębia swoją wiedzę z zakresu projektowania przestrzeni przydomowych oraz wiedzy ogrodniczej.

Prywatnie - mama Wojtka, żona Marcina. Uwielbia wycieczki rowerowe.

Marcin

mmarcin

 Samodzielnie wykonał swój prywatny ogród. Nie boi się nowych wyzwań i zawsze realizuje wyznaczone cele. Lubi majsterkowanie oraz pracę w ogrodzie (szczególnie z wykorzystaniem maszyn i innych sprzętów ogrodniczych).

Uwielbia góry oraz szybkie motocykle.

Prywatnie - przykładny mąż i kochający tata. Siłę charakteru szlifuje biegając na długich dystansach. Posiada całkiem pokaźną kolekcję medali – a to nie koniec ;)